O společnosti

Firma Václav Dušek působí na trhu již od roku 1992. Jejím základním cílem a posláním je komplexní dodávka energetických systémů budov. Základní filozofií firmy je vyspělá technická úroveň řešení bez sebemenších kompromisů, které předchází naprosto pečlivá příprava a profesionální návrh řešení. Firma ve svých zakázkách staví na teoretické odbornosti a rozsáhlých praktických znalostech. V roce 2012 firma přechází na společnost DUŠEK ENERGY s.r.o. Tak Vám můžeme nabídnout ještě profesioálnější servis a zázemí stabilní ověřené firmy s mnohaletou tradicí. Jednatel splolečnosti je Ing. Václav Dušek, autorizovaný inženýr pro techniku prostředí staveb (ČKAIT) a energetický specialista (MPO). 

Firma je specializovaná na úspory energie a moderní energetické systémy. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi taková řešení, která plně uspokojí jeho přání a přinesou mu maximální úsporu energie. Samozřejmostí je spolupráce pouze s osvědčenými dodavateli a výrobci.

Tradičně je firma rovněž zaměřena na řešení problematik velkých soustav CZT, kde se projevují jejich slabiny (hluk, nedotápění apod.). Jako jediná firma z blízkého regionu disponujeme špičkovým vyvažovacím přístrojem od Tour & Andersson. Dokážeme tedy garantovat hydronické vyvážení otopné soustavy, ať je jakékoliv velikosti.

NIBE ENERGY SYSTEMS je prvotřídním výrobcem tepelných čerpadel ve Skandinávii. Sortiment tepelných čerpadel Nibe je zcela kompletní. Systémy země-voda vynikají zejména svým celoročním COP. Švédové umí systémy zěmě/voda naprosto dokonale. Ale firma NIBE má ve svém sortimentu i vzduchová tepelná čerpadla, která dokáží zemním čerpadlům úspěšně konkurovat.

Jako jeden z mála výrobců nabízí však i speciální tepelná čerpadla, která zároveň řeší větrání daného objektu. Jedná se o tzv. ventilační tepelná čerpadla. Ta využívají energii ze vzduchu, který je v domě a který byste jinak bez užitku odvedli ven. I zde je NIBE na špičce vývoje.

 

Jsme plně soustředěni na dodávky tepelných čerpadel jedné značky, kterou je právě švédská společnost NIBE. To nám zaručuje maximální profesionální servis, perfektní podporu dovozce a maximální zkušenosti z nesčetných instalací. 

Credits:

Kritek ®, s.r.o.

Powered by: EAGLE CMS, (X)HTML 1.1, CSS 2.1 & JavaScript