O společnosti

Firma Václav Dušek působí na trhu již od roku 1992. Jejím základním cílem a posláním je komplexní dodávka energetických systémů budov. Základní filozofií firmy je vyspělá technická úroveň řešení bez sebemenších kompromisů, které předchází naprosto pečlivá příprava a profesionální návrh řešení. Firma ve svých zakázkách staví na teoretické odbornosti a rozsáhlých praktických znalostech. V roce 2012 firma přechází na společnost DUŠEK ENERGY s.r.o. Tak Vám můžeme nabídnout ještě profesioálnější servis a zázemí stabilní ověřené firmy s mnohaletou tradicí. Jednatel splolečnosti je Ing. Václav Dušek, autorizovaný inženýr pro techniku prostředí staveb (ČKAIT) a energetický specialista (MPO). 

Firma je specializovaná na úspory energie a moderní energetické systémy. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi taková řešení, která plně uspokojí jeho přání a přinesou mu maximální úsporu energie. Samozřejmostí je spolupráce pouze s osvědčenými dodavateli a výrobci.

Tradičně je firma rovněž zaměřena na řešení problematik velkých soustav CZT, kde se projevují jejich slabiny (hluk, nedotápění apod.). Jako jediná firma z blízkého regionu disponujeme špičkovým vyvažovacím přístrojem od Tour & Andersson. Dokážeme tedy garantovat hydronické vyvážení otopné soustavy, ať je jakékoliv velikosti.

Jako servisní firma společnosti Benekovterm Vám nabízíme prvotřídní automatické kotle Benekov. Jsou určeny pro spalování hnědého uhlí a případně pelet.  

Automatický kotel na tuhá paliva je východiskem pro mnoho domácností, které nemají tolik volných prostředků. Máme za sebou mnoho instalací automatických kotlů. Jsme plně věrni značce Benekov, která svým přístupem a hodnotám zapadá do naší firemní strategie. Jsme autorizovaná servisní firma, proto držíme veškeré náhradní díly skladem. 

NIBE ENERGY SYSTEMS je prvotřídním výrobcem tepelných čerpadel ve Skandinávii. Sortiment tepelných čerpadel Nibe je zcela kompletní. Systémy země-voda vynikají zejména svým celoročním COP. Švédové umí systémy zěmě/voda naprosto dokonale. Ale firma NIBE má ve svém sortimentu vzduchové tepelné čerpadlo typu F2300, které dokáže zemním čerpadlům úspěšně konkurovat.

Jako jeden z mála výrobců nabízí však i speciální tepelná čerpadla, která zároveň řeší větrání daného objektu. Jedná se o tzv. ventilační tepelná čerpadla. Ta využívají energii ze vzduchu, který je v domě a který byste jinak bez užitku odvedli ven. I zde je NIBE na špičce vývoje. Pokud Vás zajímají další podrobnosti, můžete se podívat do sekce Pro odborníky.

Jsme plně soustředěni na dodávky tepelných čerpadel jedné značky, kterou je právě švédská společnost NIBE. To nám zaručuje maximální profesionální servis, perfektní podporu dovozce a maximální zkušenosti z nesčetných instalací. 

Credits:

Kritek ®, s.r.o.

Powered by: EAGLE CMS, (X)HTML 1.1, CSS 2.1 & JavaScript