Vytápění a zdroje tepla

Vytápění je srdcem každého objektu a základním energetickým systémem v něm. Volba druhu vytápění ve spojení s vlastním zdrojem tepla prakticky předurčují výši provozních nákladů, které budete platit po celá dlouhá léta.

Snoubení našich teoretických a praktických znalostí z nás dělá dodavatele na profesionální úrovni a Vám přináší to nejlepší řešení, jaké můžete mít. S námi se vám nestane, že si pořídíte termosolární systém pro ohřev teplé vody ve vašem domě s "rozumnou" návratností přibližně 50 let, tak jak to můžete vidět na řadě střech ve vašem okolí. Prodat je důležité, ale není to to hlavní – hlavní je přidaná hodnota, kterou my zákazníkovi nabízíme a tím se zcela zásadně odlišujeme od většiny dodavatelů ostatních. Protože korektní přístup k zákazníkovi může znamenat, že zůstane pouze u dobré rady. Na prvním místě jsme technici, a to za každých okolností. Nenavrhneme a nezrealizujeme řešení, za kterým si nestojíme a které bychom si sami pro sebe neudělali.

Před rozhodnutím o způsobu vytápění musíte nutně mít informace a představu o:

  • veškerých dostupných energiích, které máte k dispozici na vašem pozemku či v objektu
  • návrhových teplotách v jednotlivých místnostech
  • požadovaném způsobu obsluhy zdroje tepla
  • přesné tepelné ztrátě objektu
  • požadované výši investičních a provozních nákladů.

Pokud vše výše uvedené znáte, můžete se začít zajímat o způsob vytápění a další energetické systémy ve vašem objektu, které spolu vzájemně souvisejí.

Credits:

Kritek ®, s.r.o.

Powered by: EAGLE CMS, (X)HTML 1.1, CSS 2.1 & JavaScript